Про компанію

Фабрика працює з 1933 року, і за цей час, завдяки зусиллям і самовіддачі її працівників, вона перетворилася в стабільно працююче підприємство, продукцію якого знають і люблять.

Зараз на фабриці працює понад 300 осіб. Фабрика має 4 основні цехи - цукерковий, бісквітний, карамельний і цех роздрібних сортів цукерок. Візитною карткою підприємства стала цукерка під назвою «Стріла». Ці цукерки зі швидкістю стріли розлетілися в усі куточки Європи і завоювали неабиякий авторитет та популярність у поціновувачів солодощів.

У 1998 році в Парижі наше підприємство було нагороджено Міжнародним призом Європи "Ніка" - "За якість". На підприємстві з 2006 року діє Міжнародна Система Управління Якістю "ISO 9001-2009", яка дозволяє контролювати кожен етап виробництва.

Одним з останніх досягнень фабрики є сертифікат "Асамблеї ділових кіл", що свідчить про те, що підприємство 14.10.15 нагороджено "Золотим символом якості національних товарів та послуг" України ".

ПрАТ ЧКФ "Стріла" стала учасником головної події продовольчого ринку України - Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв World Food Ukraine, де представила рітейлерам і експортерам більше нових пропозицій продуктів харчування. Виставка проходила 26-28 жовтня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі. Головна мета виставки - презентації та укладання контрактів на постачання продуктів харчування.

Традиційно на виставці були оголошені результати щорічного Дегустаційного конкурсу, переможцям вручали дипломи і медалі. До участі в конкурсі подано більше 50 найменувань продуктів.

За результатами дегустаційного конкурсу 2016 р, який проходив в м. Київ, цукерки "Дебют" і "Стріла асорті" отримали золоті нагороди, що ще раз підкреслює неповторний смак і оригінальний дизайн цих ласощів.

На виставці були представлені 125 учасників з 13 країн світу, виставку відвідали понад 6500 осіб з 36 країн світу.

Основними цілями участі у виставці ПрАТ ЧКФ "Стріла" були розширення клієнтської бази, зміцнення іміджу компанії, підвищення впізнаваності бренду.

ПрАТ ЧКФ "Стріла" гідно була представлена на виставці, сподіваємося, що нові контракти дозволять компанії вийти на нові ринки збуту.

За офіційними статистичними даними України ПрАТ Чернігівська кондитерська Фабрика "Стріла" за 2016 рік нагороджена сертифікатом «ІМПОРТЕР РОКУ 2016», що свідчить про те що підприємство отримало золото рейтингу серед експортерів за показником "Кількість операцій" по товарній групі 180690.

Міжнародний сертифікат «ІМПОРТЕР РОКУ 2016» вручається компаніям з бездоганною економічної репутацією за внесок в зміцнення престижу України на міжнародному ринку. Сертифікат підтверджує високі досягнення, сумлінність і надійність компанії-імпортера.

Ця нагорода вручається підприємствам, які вносять істотний внесок в розвиток міжнародної торгівлі, показують значний товарообіг і створюють імідж України на світовому ринку як правової, економічно розвиненої держави.

Від імені Президії Асамблеї ділових кіл за видатні заслуги перед Україною ПрАТ "Чернігівська кондитерська фабрика" Стріла "нагороджено орденом" За громадянську доблесть ", за вагомі досягнення в розвитку економіки, в організації ефективного конкурентоспроможного виробництва, підвищення добробуту народу.

Орден "За громадянську доблесть" - свідчення високого патріотизму і громадянської свідомості підприємства.

Сьогодні, в умовах гострої конкуренції, ми вдосконалюємося і прагнемо до кращого. Наша головна мета - випускати продукцію, яка задовольнить найрізноманітніші смаки і переваги наших покупців.

Ми працюємо на радість Вам!